Transport zwłok / zmarłych – 24 h

CAŁODOBOWY KRAJOWY TRANSPORT ZWŁOK

Pod numerem telefonu: 71 889 00 60 pracownik naszego zakładu pogrzebowego o każdej porze zajmie się transportem zmarłego.
Pracownicy gotowi są wyjechać o każdej porze, aby przewieźć osobę zmarłą
z miejsca zgonu do chłodni.

Posiadamy do dyspozycji własną chłodnię.
Świadczymy również usługę transportu międzynarodowego.
Dojeżdżamy bezpośrednio do domu.

Międzynarodowy transport zmarłych

Zajmujemy się transportem zwłok z Anglii, Austrii, Niemiec, Czech i Słowacji – to kraje, w których najczęściej wykonujemy usługi transportu międzynarodowego.
W przypadku sprowadzenia zwłok z zagranicy, tłumaczymy w Polsce wszystkie dokumenty u tłumacza przysięgłego, zapewniamy trumny z wkładami metalowymi, organizujemy odprawy w konsulatach.

Dokumenty niezbędne do sprowadzenia zwłok z zagranicy

Dokumentami niezbędnymi do sprowadzenia zwłok z zagranicy w przypadku zgonu osoby będącej w związku małżeńskim jest akt urodzenia i akt małżeństwa. Wszystkie dokumenty powinny być w formacie międzynarodowym. W przypadku śmierci kawalera lub panny, wymaganym dokumentem jest tylko akt urodzenia, również w formacie międzynarodowym.
Jeśli umiera osoba po rozwodzie, musimy przedstawić w zagranicznym Urzędzie Stanu cywilnego akt urodzenia, oraz dokument, który stwierdza unieważnienie małżeństwa. Wszystkie dokumenty również muszą mieć format międzynarodowy.

Bardzo ważne jest kto będzie sprowadzał zwłoki do kraju (zleceniodawca), w jakim mieście i w którym szpitalu znajduje się ciało osoby zmarłej.  Również bardzo ważne jest miejsce pochówku trumny ze włokami, ponieważ wydana decyzja Starosty czy Prezydenta miasta wymaga określenia dokładnego miejsca pochowania trumny ze zwłokami. 

Bardzo często zadawane są pytania związane z kremacją zwłok zagranicą, oraz sprowadzenie urny we własnym zakresie. Sprowadzenie urny z prochami z zagranicy nie zwalnia z wyrabiania dokumentów na prowadzenie, ścieżka postępowania jest identyczna jak w przypadku trumny ze zwłokami, a koszt kremacji w innym kraju często bardzo mocno przekracza koszt sprowadzenia trumny do polski przez polską firmę pogrzebową, która sama wyjeżdża i sprowadza do kraju zwłoki.

Każde zlecenie transportu międzynarodowego wyceniamy indywidualnie, ponieważ każda jedna sprawa jest zawsze inna niż poprzednie.

Całodobowy kontakt w sprawie dotyczący przewozów: 0048607152668

Płatność za usługę transportu może być dokonana poprzez PayPal, układ ratalny przez bank (do 48 miesięcy), gotówką w PLN lub €.
Znak akceptacji


całodobowy transport zwłok karawan

calodobowy transport zwlok, karawany mercedes