Doświadczenie – najważniejsza cecha zakładu pogrzebowego

Zakłady pogrzebowe mogą mieć wiele zalet. Do najpopularniejszych należy rozbudowane zaplecze z własną chłodnia i salą pożegnalną, nowoczesne karawany, piękne stroje i namioty.

Jest jednak coś co jest ważniejsze w branży pogrzebowej niż sprzęt, który można nabyć za pieniądze – ta rzeczą jest doświadczenie.

Bez doświadczonego i pracowitego zespołu, żadna ceremonie nie wyjdzie tak aby oszczędzić rodzinie zmartwień.

Jubileusz 50-lecia działalności firmy pogrzebowej Witwicka

Piszemy o doświadczeniu, ze względu na okrągły jubileusz, który obchodzimy w tym roku. Państwo Edward i Bożena Witwiccy rozpoczęli swoją działalność 50 lat temu – w 1973 roku.

Działalność w Krzyżowicach polegała na uruchomieniu stolarni specjalizującej się w produkcji trumien. Bardzo szybko okazało się, że z produkcją trumien musi iść pomoc w obsłudze pogrzebu tak jak to na tych terenach wynikało z tradycji. Pracownicy stolarni wraz z najbliższymi zmarłego odwozili więc go w ostatnia drogę na cmentarz.

Tak powstał zakład pogrzebowy Witwicka, który obecnie prowadzi aż 4 biura. Jesteśmy bardzo dumni z naszej historii i zapewniamy wszystkie rodziny, że doświadczenia w przygotowaniu pięknych i godnych pogrzebów – nam nie brakuje.