Pogrzeb to smutna uroczystość. W jego trakcie żegnamy bowiem osoby będące bardzo ważną częścią naszego życia. Uczucia wielkiego cierpienia i straty, towarzyszące odejściu takiej osoby, najlepiej wyrazić pięknymi kwiatami, składanymi na grobie Zmarłego.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego WITWICKA znajdą Państwo m.in. wiązanki, wieńce i pojedyncze kwiaty. Wybierając optymalne rozwiązanie, najlepiej kierować się tym, czego życzyłaby sobie Osoba Zmarła. Jeśli jednak nie wiemy, jakie kwiaty preferowała i nie mamy okazji, żeby zapytać o to najbliższą rodzinę, to powinniśmy wybrać takie, które sami lubimy.

wience wiazanki pogrzebowe witwicka wroclaw

Firma WITWICKA w celu świadczenia kompleksowych usług w zakresie florystyki żałobnej, nawiązała współpracę w licznymi kwiaciarniami z Wrocławia i okolic. W sprzedaży posiadamy wiązanki i wieńce wykonane zarówno ze sztucznych, jak i żywych kwiatów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Zajmujemy się również wypisywaniem szarf i wstęg z kondolencjami.

Dopełnieniem usług jest dowóz wiązanek na miejsce ceremonii pogrzebowej.

Dbając o uroczystą oprawę uroczystości – wykonujemy odbitkę zdjęcia Osoby Zmarłej. W trakcie ceremonii stawiamy je na własnych sztalugach i uzupełniamy odpowiednią dekoracją kwiatową. W ten sposób Zmarły niejako jest obecny w formie widzialnej, spoglądając z fotografii na zgromadzonych uczestników pogrzebu.