Zakład Pogrzebowy WITWICKA oferuje mieszkańcom województwa dolnośląskiego kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Wrocławia i okolic. Oprócz tradycyjnych pochówków, organizujemy również pochówki kremacyjne. Jednym z nieodłącznych – a zarazem najważniejszych elementów tego rodzaju pogrzebów jest urna pogrzebowa, w której po kremacji spoczywają prochy Osoby Zmarłej. Z tego właśnie względu urna pogrzebowa musi odznaczać się nie tylko najwyższą estetyką, ale także odpornością na warunki zewnętrzne.

Urny pogrzebowe dobiera się biorąc pod uwagę różne czynniki – w tym wiek i charakterystykę Osoby Zmarłej, a także miejsce, gdzie przewidywany jest pochówek.

urny-pogrzebowe-witwicka-wroclaw

Rodzaje urn

W ofercie naszego Zakładu Pogrzebowego WITWICKA dostępne są urny metalowe, granitowe, drewniane, a także trumny kremacyjne, spełniające odpowiednie normy zawarte w rozporządzeniu Wrocławskiego Zarządu Cmentarzy Komunalnych w sprawie trumien do kremacji/spopielenia.

Urny drewniane

Nasz asortyment obejmuje także urny drewniane wykonane z różnych gatunków drewna (zazwyczaj jest to sosna lub dąb). Urny różnią się zarówno kolorystyką, jak też kształtem i detalami. Do wyboru są urny w stonowanej kolorystyce, utrzymane w ciemnej lub jasnej tonacji.

Urny metalowe

Urny metalowe poddawane są malowaniu proszkowemu, dzięki czemu powłoka jest trwała i odporna na uszkodzenia. W procesie produkcji urn metalowych wykorzystuje się również emalie wysokotemperaturowe.

Urny granitowe

W naszej ofercie dostępne są urny granitowe w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych kształtach.