PRODUCENT TRUMIEN I URN – OFERTA

Od wielu lat zajmujemy się produkcją trumien w Krzyżowicach w Gminie Kobierzyce (15 km od Wrocławia). Realizujemy nietypowe zamówienia na trumny dłuższe, szersze, wyższe. Produkujemy urny drewniane, krzyże nagrobne, drewniane obudowy nagrobne. Nasz asortyment rozprowadzamy przez własny Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 254 (naprzeciw Akademii Medycznej), Krzyżowicach i Łagiewnikach. Współpracujemy również z innymi zakładami pogrzebowymi na terenie Dolnego Śląska.

Rodzaje trumien

Nasz asortyment obejmuje wiele modeli drewnianych trumien tradycyjnych (wykonane z drewna dębowego lub sosnowego), jak też wykonanych z odpowiednich materiałów trumien kremacyjnych. Trumny do kremacji są zazwyczaj wykonane z tektury. W ofercie dostępne są również trumny do kremacji wykonane z drewna sosnowego. Jako zakład pogrzebowy, świadczący usługi w zakresie kremacji, zapewniamy, iż nasze trumny kremacyjne spełniają odpowiednie normy zamieszczone w Rozporządzeniu Wrocławskiego Zarządu Cmentarzy Komunalnych dotyczącym trumien do kremacji/spopielenia zwłok.

Urny drewniane

Dopełnieniem oferty trumien drewnianych i kremacyjnych są urny pogrzebowe. Do wyboru mamy urny metalowe, granitowe, drewniane. Przy tworzeniu naszej oferty szczególną uwagę zwracamy na stonowaną kolorystykę, naturalne materiały oraz dopracowanie detali.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć
WITWICKA Zakład Pogrzebowy

 

Wróć do głównej strony galerii