Sobótka jako jedno z miast należących do aglomeracji wrocławskiej jest chętnie zamieszkiwana przez osoby, które cenią sobie bliskość miasta wojewódzkiego, a jednocześnie ważna jest dla nich atmosfera spokoju cechująca miejscowości położone nieco na uboczu życia wielkomiejskiego.

Doświadczony i solidny Zakład Pogrzebowy Witwicka zapewnia mieszkańcom Sobótki kompleksowe usługi pogrzebowe, które wykwalifikowani pracownicy realizują na najwyższym poziomie. Nowoczesne usługi oferowane przez firmę to miedzy innymi transmisje on-line z pogrzebu czy darmowe e-Nekrologi dla rodzin.

Dom pogrzebowy Witwicka działa od 1973 roku i ma zaszczyt otaczać opieką mieszkańców Sobótki. Firma pomaga w organizacji godnego ostatniego pożegnania każdego typu. Zadba o fachowe doradztwo w kwestii wyboru formy pogrzebu i w doborze akcesoriów. Pod całodobowym numerem telefonów 71 889 00 60 oraz 695 080 950 przyjmowane są zgłoszenia odbioru i przewozu zmarłych z domów, szpitali lub hospicjów do chłodni.

Zakład Pogrzebowy Sobótka

Adres:

Sobótka ul. Św. Anny 19
55-050 Sobótka

Numer kontaktowy:

695 080 950

Godz. otwarcia biura

pon. - pt. : 8:00 - 16:00

Usługi pogrzebowe w Sobótce

Zakład Pogrzebowy WITWICKA prowadzi biuro w Sobótce przy ul. Św. Anny 19. Zakład usług pogrzebowych realizuje pogrzeby tradycyjne z trumną, z urną po uprzedniej kremacji na wszystkich cmentarzach w Sobótce i okolicach. Mogą to być ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej. Zapewniamy mieszkańcom Sobótki europejską jakość usług pogrzebowych w kwotach dostępnych dla każdej rodziny. Dbamy o to, aby cennik usług był przedstawiany transparentnie, a jakość ceremonii pożegnalnych była wysoka, niezależnie od przeznaczonego budżetu.

Wśród usług pogrzebowych oferowanych mieszkańcom Sobótki i okolic należy wymienić:

 • pogrzeby tradycyjne z trumną,
 • kremacje i pochówki kremacyjne z urną,
 • całodobowy transport zwłok do chłodni,
 • ekshumacje zwłok z cmentarzy parafialnych i komunalnych,
 • wypłaty zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS, MSWiA, WBE,
 • dopełnienie formalności w imieniu rodzin,
 • kwiaty żywe oraz sztuczne,
 • pomniki granitowe (duże i urnowe),
 • poduszki i książki granitowe,
 • odzież dla zmarłych,
 • krajowy i międzynarodowy transport zwłok,
 • obudowy nagrobne,
 • krzyże drewniane,
 • tabliczki nagrobne,
 • darmowe e-Nekrologi,
 • transmisje ceremonii pogrzebowej on-line.
Usługi pogrzebowe Sobótka

W trudnych chwilach, dla komfortu rodzin, sami zajmujemy się wszelkimi sprawami urzędowymi. Sami rejestrujemy zgony w Urzędach Stanu Cywilnego we Wrocławiu, Świdnicy, Dzierżoniowie i Strzelinie. Wystarczy zgłosić się do nas z kartą zgonu ze szpitala.

Oferujemy także naszym Klientom możliwość zaopatrzenia się w różnego rodzaju kompozycje florystyczne oraz w znicze i wiele innych akcesoriów pogrzebowych i dewocjonaliów.

witwicka-gora-pogrzeby-wroclaw
Widok na górę Ślęża
Usługi pogrzebowe Sobótka Witwicka - Góra Ślęża
Zachód słońca nad górą Ślęża

Kremacje Sobótka

Mieszkańcy Sobótki coraz częściej proszą nas o przygotowanie kremacji. Ceremonie urnowe są coraz popularniejsze ze względu na fakt, że można dochować urnę do istniejącego już grobu przed upływem 20 lat od ostatniego pogrzebu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów urnowych. Dbamy, aby kremacja zakończona była odpowiednim certyfikatem potwierdzanym spopielenie, który wręczamy rodzinie. W naszym biurze znajduje się też duży wybór urn na prochy.

Urny wykonane są z różnego rodzaju materiałów (kamienne, metalowe, drewniane, kompozytowe czy szklane), i dostępne w różnych cenach dopasowanych do potrzeb i wymagań rodzin. Oferujemy Państwu wsparcie oraz fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej urny. Odpowiemy też na wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące procesu kremacji. Niezależnie od godziny czy dnia tygodnia, służymy profesjonalną pomocą.

Całodobowy zakład pogrzebowy w Sobótce

Zakład Pogrzebowy Witwicka Sobótka
ul. Św. Anny 19
55-050 Sobótka

Telefony całodobowe:
71 889 00 60
695 080 950

Godziny otwarcia biura firmy:
pon. – pt. : 8:00 – 16:00