Trumny pogrzebowe i ekologiczne

Od wielu lat zajmujemy się produkcją trumien w Krzyżowicach w Gminie Kobierzyce (15 km od Wrocławia). Realizujemy nietypowe zamówienia na trumny dłuższe, szersze, wyższe. Produkujemy urny drewniane, krzyże nagrobne, drewniane obudowy nagrobne. Nasz asortyment rozprowadzamy przez własny Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 254 (naprzeciw Akademii Medycznej), Krzyżowicach i Łagiewnikach. Współpracujemy również z innymi zakładami pogrzebowymi na terenie Dolnego Śląska.

W jaki sposób odbywa się produkcja trumien w naszym zakładzie?

Drewno, z którego produkujemy oferowane przez nas trumny, jest pozyskiwane w głównej mierze z polskich zakładów tartacznych. Po poddaniu profesjonalnemu suszeniu w przeznaczonej do tego celu suszarni, gdzie uzyskuje odpowiedni stopień wilgotności, może zostać wykorzystane do stworzenia różnych rodzajów trumien. W naszym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym nieopodal Wrocławia wykonujemy trumny zarówno według gotowych wzorów, jak i przygotowujemy je na indywidualne zamówienia klientów. W procesie produkcji staramy się łączyć sprawdzone rzemieślnicze metody z najnowocześniejszymi technologiami, aby móc zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości, odznaczające się odpowiednią trwałością i wytrzymałością. Specjalistyczny sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala nam na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień.

Rodzaje trumien

Nasz asortyment obejmuje wiele modeli drewnianych trumien tradycyjnych (wykonane z drewna dębowego lub sosnowego), jak też wykonanych z odpowiednich materiałów trumien kremacyjnych. Trumny do kremacji są zazwyczaj wykonane z tektury. W ofercie dostępne są również trumny do kremacji wykonane z drewna sosnowego. Jako zakład pogrzebowy, świadczący usługi w zakresie kremacji, zapewniamy, iż nasze trumny kremacyjne spełniają odpowiednie normy zamieszczone w Rozporządzeniu Wrocławskiego Zarządu Cmentarzy Komunalnych dotyczącym trumien do kremacji/spopielenia zwłok.

Trumny ekologiczne

W zakres naszej oferty wchodzi szeroki wybór trumien ekologicznych, które są produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów i są gotowe do natychmiastowego użycia. Charakteryzują się solidnym wykonaniem i wyjątkową trwałością, a co więcej, należą do coraz częściej wybieranych produktów na rynku. Posiadają estetyczne wnętrza, a na indywidualne życzenie mogą też zostać udekorowane ozdobnymi wykończeniami. Wysokiej jakości trumny ekologiczne nasz zakład przygotowuje także dla osób zmarłych po uprzednim pobraniu miary. Członkowie rodziny mają możliwość dokonania wyboru kolorystyki, wzoru, a także gatunku drewna.

Urny drewniane

Dopełnieniem oferty trumien drewnianych i kremacyjnych są urny pogrzebowe. Do wyboru mamy urny metalowe, granitowe, drewniane. Przy tworzeniu naszej oferty szczególną uwagę zwracamy na stonowaną kolorystykę, naturalne materiały oraz dopracowanie detali.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć
WITWICKA Zakład Pogrzebowy

 

Wróć do głównej strony galerii