Nekrologi to bardzo popularna forma informowania o zbliżającej się ceremonii pogrzebowej Zmarłego. Dotychczas nekrologi publikowano w prasie codziennej. Jednak współcześnie czytelnictwo gazet drukowanych spada. W wyniku tego nekrolog dociera do mniejszej liczby osób. Świat się bardzo mocno zmienia, a technologia ciągle się rozwija. Rozwój ten widoczny jest również w branży pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy Witwicka stale udoskonala swoje usługi, w tym również e-Nekrologi.

e-nekrologi

Nowoczesne nekrologi 

 

Współcześnie największym źródłem informacji są media społecznościowe oraz telefony komórkowe. Dzięki nim jesteśmy w stałym kontakcie z bliskimi osobami i dalszymi znajomymi. To, co wyróżnia wirtualną przestrzeń od tradycyjnych mediów, jest fakt, że mamy większą kontrolę nad tym, do kogo docierają nasze treści. Dzięki opublikowaniu nekrologu w mediach społecznościowych lub poprzez SMS najbliższa rodzina Osoby Zmarłej ma pewność, że informacje o pogrzebie otrzymają wyłącznie konkretni bliscy.

E-Nekrolog oferowany przez zakład Witwicka to darmowa usługa kierowana do klientów domu pogrzebowego. Wirtualny nekrolog daje możliwość udostępnienia informacji o zbliżającym się pogrzebie za pomocą jednego przycisku. Ponadto każdy nekrolog wyposażony jest w funkcję pinezki. Po jej kliknięciu wyświetlona zostanie mapa, w której zostanie pokazany dokładny adres mszy świętej lub ceremonii pogrzebowej.