Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
30 wpisów.
rodzina Biedrzyckich napisał/a 15 maja 2023
Składam serdeczne podziękowania za organizacje eleganckiego pogrzebu właścicielowi i wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Witwicka. To co o was piszą to absolutna prawa, będziemy polecać.
Agnieszka J. napisał/a 13 kwietnia 2023
Bardzo dobra i niedroga firma, Pani z biura na Borowskiej bardzo sympatyczna i pomocna. Polecam firmę Witwicka
Anna napisał/a 26 marca 2023
Profesjonalne podejście, bardzo szybkie działanie nawet w przypadku dnia wolnego od pracy. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Godny polecenia.
Stanisław. P napisał/a 29 grudnia 2022
Profesjonalny zakład pogrzebowy, który pomógł nam w dopełnieniu wszelkich formalności i zorganizował wzruszający i piękny pogrzeb jaki wymarzyła sobie śp. nasza siostra
Renata Rzońca napisał/a 28 grudnia 2022
10 grudnia 2022 roku odeszła moja Mama, rozpacz nie pozwala w takiej chwili racjonalnie myśleć. Bardzo dziękuję Pani Edycie za zrozumienie, pomoc, takt, cierpliwość i ludzkie podejście. Firmie Witwicka za profesjonalizm, kulturę pracowników i bardzo wysoką jakość usług.
Beata Anuszko napisał/a 22 grudnia 2022
Zarówno Pani Witwicka, jak i Pracownicy Przedsiębiorstwa cechują się wyjątkowym profesjonalizmem oraz empatią. W tym trudnym czasie, jakim jest żałoba po zmarłej Osobie, pomagają na każdym etapie przygotowań oraz czuwają nad prawidłowym przebiegiem samego Pożegnania. Wszelkie formalności, doradztwo dotyczące oprawy muzycznej, zagadnień florystycznych czy pojawiających się po drodze dodatkowych kwestii, prowadzone są na najwyższym poziomie i z poszanowaniem uczuć. Bardzo serdecznie polecam usługi oferowane przez firmę Pani Witwickiej i z całego serca dziekuję za okazane wsparcie.
Lilianna Sołtykiewicz napisał/a 14 grudnia 2022
Mistrz Ceremonii Pogrzebowej – pogrzeb świecki – jest bardzo kompetentny, pomocny i pięknie prowadzi ceremonię. Polecam
Anetta K napisał/a 6 grudnia 2022
Bardzo dziękuje za wsparcie. Bałam się, że po utracie męża zostanę ze wszystkim sama, ale Państwo bardzo mi pomogli. Będę polecać Państwa firmę na pewno.
Dorota Fajfer napisał/a 31 sierpnia 2022
Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM pracownikom zakładu pogrzebowego WITWICKA ,za piękne przygotowanie uroczystości pożegnania i pogrzebu mojego męża. Doświadczyłam od Was dużo taktu,empatii, oraz spełnienia wszystkich próśb. DZIĘKUJĘ.
Janusz K. napisał/a 14 lipca 2022
Dziękuję Pani z biura i wszystkim pracownikom firmy Witwicka z Wrocławia za przygotowanie pięknego pogrzebu i okazane serce.
Małgorzata Pietrzak napisał/a 7 lipca 2022
Gdy serce rozdziera rozpacz , dławi cię w gardle. I nie wiesz od czego zacząć. Przyjedź tu, na Borowską 254 . Usiądź z panią Edytą , porozmawiaj . A przekonasz się , że jest możliwe załatwienie ostatniego pożegnania , z kremacją, w przeciągu 48 godzin. W spokoju, zrozumieniu i wraz ze wsparciem , we wszystkim. Dziękujemy.
Anna B. napisał/a 15 czerwca 2022
Myślę że to dobra firma, my byliśmy zadowoleni. Polecam firmę pogrzebową Witwicka
Rafał B. z rodziną napisał/a 11 maja 2022
Polecam firmę Witwicka i Panią z biura która okazała tyle zrozumienia dla naszej raczej niestandardowej sytuacji. Będziemy polecać waszą firmę gdy ktoś będzie w potrzebie , dziekujemy raz jeszcze
Barbara Trojanowska napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękujemy bardzo razem z mężem za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej teściowej. Firma zajęła się wszystkim formalnościami, naprawdę nie było do czego się przyczepić. Zakład pogrzebowy Witwicka to bardzo profesjonalna firma, we wszystkim nam pomogli, odpowiadali na najdziwniejsze pytania i cennik mają dość konkurencyjny w porównaniu do pozostałych zakładów z okolicy. Serdecznie polecam ten zakład.
zpl napisał/a 17 lutego 2022
6 lutego umarła nagle Tekla, moja mama, stulatka. Niby zdarzenie do przewidzenia, a jednak niespodziewane. W tym ciężkim dla mnie czasie osoba, którą zastałem za covidową szybą w biurze oddziału ZP „Witwicka” przy ul. Kościuszki 67/1a, okazała pełne zrozumienie dla mojej rozchwianej równowagi, nie szczędząc czasu na zwyczajnie ludzką, potrzebną rozmowę. To po pierwsze. Po drugie, miałem dość nietypowe życzenia co do oprawy ceremonii pogrzebowej. Spełniono je co do joty. Za jedno i za drugie, Pani owej i Panom, którzy wywiązali się wzorowo z zadania w najtrudniejszym momencie, składam najszczersze podziękowania. Kiedy przestanę być, ktoś uda się do „Witwickiej”, aby dopełnić spraw. Niech to posłuży jako rekomendacja i wyraz uznania dla Waszej Firmy.
Jacek napisał/a 17 stycznia 2022
Chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego Teścia. Od pierwszego kontaktu z Panią Edytą w biurze we Wrocławiu aż do samego pogrzebu wszystko było się zgodnie z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami z umowy. Polecam ten Dom Pogrzebowy !
Witwicka napisał/a 14 stycznia 2022
Polecam firmę Witwicka, organizacja pogrzebu wzorowa, kontakt z pracownikiem biura bezproblemowy, a obsługa uroczystości na najwyższym poziomie. Nie mam uwag do działań tej firmy.
Bogdan napisał/a 23 grudnia 2021
Bardzo dobra obsługa pogrzebu. Pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem i klasą. Wszystko odbyło się w sposób godny i z zachowaniem dużej dyskrecji. Bardzo dziękuję.
Dagmara Ł. napisał/a 5 listopada 2021
Witwicka to w moim zdaniem najlepszy zakład pogrzebowy. To, jak piękne organizują uroczystości pogrzebowe, pełne szacunku i godności jest czymś, czego nie umiem wyrazić słowami. Bardzo polecam ten zakład.
Kornel A. napisał/a 8 października 2021
Witwicka to bardzo profesjonalny dom pogrzebowy. Pracownicy fachowo podchodzą do organizacji ceremonii pogrzebowych, wykazują duże zaangażowanie i wiedzę, a to wszystko przekłada się na wyjątkowo piękne ceremonie pogrzebowe. W swoim życiu musiałem zorganizować dwie ceremonie pogrzebowe i przez ani chwilę nie żałowałem wyboru właśnie domu pogrzebowego Witwicka. Z całą pewnością będę polecać ten zakład pogrzebowy.