Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
21 wpisów.
Janusz K. napisał/a 14 lipca 2022
Dziękuję Pani z biura i wszystkim pracownikom firmy Witwicka z Wrocławia za przygotowanie pięknego pogrzebu i okazane serce.
Małgorzata Pietrzak napisał/a 7 lipca 2022
Gdy serce rozdziera rozpacz , dławi cię w gardle. I nie wiesz od czego zacząć. Przyjedź tu, na Borowską 254 . Usiądź z panią Edytą , porozmawiaj . A przekonasz się , że jest możliwe załatwienie ostatniego pożegnania , z kremacją, w przeciągu 48 godzin. W spokoju, zrozumieniu i wraz ze wsparciem , we wszystkim. Dziękujemy.
Anna B. napisał/a 15 czerwca 2022
Myślę że to dobra firma, my byliśmy zadowoleni. Polecam firmę pogrzebową Witwicka
Rafał B. z rodziną napisał/a 11 maja 2022
Polecam firmę Witwicka i Panią z biura która okazała tyle zrozumienia dla naszej raczej niestandardowej sytuacji. Będziemy polecać waszą firmę gdy ktoś będzie w potrzebie , dziekujemy raz jeszcze
Barbara Trojanowska napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękujemy bardzo razem z mężem za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej teściowej. Firma zajęła się wszystkim formalnościami, naprawdę nie było do czego się przyczepić. Zakład pogrzebowy Witwicka to bardzo profesjonalna firma, we wszystkim nam pomogli, odpowiadali na najdziwniejsze pytania i cennik mają dość konkurencyjny w porównaniu do pozostałych zakładów z okolicy. Serdecznie polecam ten zakład.
zpl napisał/a 17 lutego 2022
6 lutego umarła nagle Tekla, moja mama, stulatka. Niby zdarzenie do przewidzenia, a jednak niespodziewane. W tym ciężkim dla mnie czasie osoba, którą zastałem za covidową szybą w biurze oddziału ZP „Witwicka” przy ul. Kościuszki 67/1a, okazała pełne zrozumienie dla mojej rozchwianej równowagi, nie szczędząc czasu na zwyczajnie ludzką, potrzebną rozmowę. To po pierwsze. Po drugie, miałem dość nietypowe życzenia co do oprawy ceremonii pogrzebowej. Spełniono je co do joty. Za jedno i za drugie, Pani owej i Panom, którzy wywiązali się wzorowo z zadania w najtrudniejszym momencie, składam najszczersze podziękowania. Kiedy przestanę być, ktoś uda się do „Witwickiej”, aby dopełnić spraw. Niech to posłuży jako rekomendacja i wyraz uznania dla Waszej Firmy.
Jacek napisał/a 17 stycznia 2022
Chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego Teścia. Od pierwszego kontaktu z Panią Edytą w biurze we Wrocławiu aż do samego pogrzebu wszystko było się zgodnie z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami z umowy. Polecam ten Dom Pogrzebowy !
Witwicka napisał/a 14 stycznia 2022
Polecam firmę Witwicka, organizacja pogrzebu wzorowa, kontakt z pracownikiem biura bezproblemowy, a obsługa uroczystości na najwyższym poziomie. Nie mam uwag do działań tej firmy.
Bogdan napisał/a 23 grudnia 2021
Bardzo dobra obsługa pogrzebu. Pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem i klasą. Wszystko odbyło się w sposób godny i z zachowaniem dużej dyskrecji. Bardzo dziękuję.
Dagmara Ł. napisał/a 5 listopada 2021
Witwicka to w moim zdaniem najlepszy zakład pogrzebowy. To, jak piękne organizują uroczystości pogrzebowe, pełne szacunku i godności jest czymś, czego nie umiem wyrazić słowami. Bardzo polecam ten zakład.
Kornel A. napisał/a 8 października 2021
Witwicka to bardzo profesjonalny dom pogrzebowy. Pracownicy fachowo podchodzą do organizacji ceremonii pogrzebowych, wykazują duże zaangażowanie i wiedzę, a to wszystko przekłada się na wyjątkowo piękne ceremonie pogrzebowe. W swoim życiu musiałem zorganizować dwie ceremonie pogrzebowe i przez ani chwilę nie żałowałem wyboru właśnie domu pogrzebowego Witwicka. Z całą pewnością będę polecać ten zakład pogrzebowy.
Katarzyna z Rodziną napisał/a 15 września 2021
Chciałabym razem z moimi córkami podziękować pracownikom zakładu Witwicka za tak godną organizację pogrzebu mojego męża, a moich córek tatusia. Dziękujemy za wsparcie i pomoc, bo dla nas było to bardzo ciężkie przeżycie, a dzięki wam dałyśmy radę ostatni raz pożegnać najważniejszego człowieka w naszym życiu.
Dorota Orłowska napisał/a 23 sierpnia 2021
Mam bardzo dobra opinie na temat pracowników firmy Witwicka. Zarówno Pani w biurze we Wrocławiu jak i Panowie na cmentarzu wykazali się zrozumieniem naszych potrzeb i dokładnością. Firma wywiązała się ze wszystkiego wzorowo więc polecam!
Daria J. napisał/a 26 lipca 2021
Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu Witwicka za pomoc w przygotowaniu ostatniego pożegnania. Ceremonia odbyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami, zarówno kwiaty, jak i muzyka, sprawiły, że to pożegnanie miało bardzo podniosły charakter.
Danuta H. napisał/a 12 lipca 2021
Nie mogę powiedzieć ani jednego słowa na pracowników. Bardzo dobry i doświadczony personel, pomoc od pierwszego telefonu. Otrzymałam dużo wsparcia na każdym etapie przygotowań, a do tego miałam świetny kontakt z biurem. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy wszystkim tym, którzy chcą godnie pożegnać bliską im osobę.
Kazimiera M. napisał/a 21 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Witwicka w Kobierzycach to ludzie o ogromnym sercu i dużym doświadczeniu. Nie spodziewałam się, że mogę otrzymać aż tyle wsparcia. Bardzo dziękuję za pomoc i organizację tak ładnego pogrzebu.
Witold J. napisał/a 26 maja 2021
Dziękuję, bardzo dziękuję za tyle wsparcia i empatii w tym trudnym dla mnie czasie. Zakład pogrzebowy Witwicka organizował pogrzeb mojej ukochanej żony we Wrocławiu. Spełnili każdą moją prośbę. Na moje życzenie pracownicy zakładu w trakcie pogrzebu odtworzyli ulubioną piosenkę mojej drogiej Basi. Dziękuję wam za to, wiem, że nie mogło być piękniejszego pożegnania.
Damian Kuźniewski napisał/a 13 maja 2021
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Polecili mi ją znajomi i nie żałuje, że ich posłuchałem. Bardzo konkretny dom pogrzebowy, zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które cenią sobie sprawną organizację.
Karolina Sikorowicz napisał/a 8 marca 2021
Dziękuje wszystkim pracownikom za tak sprawną organizację pogrzebu. Jestem pełna podziwu dla zdyscyplinowania i wiedzy pracowników zakładu Witwicka w Sobótce.
Danuta Sośnicka napisał/a 12 lutego 2021
Razem z moimi córkami chciałyśmy podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego męża, a ich kochanego ojca. Ceremonia była bardzo wzruszająca, a personel zadbał o odpowiednią oprawę i obsługę.