Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
11 wpisów.
Kornel A. napisał/a 8 października 2021
Witwicka to bardzo profesjonalny dom pogrzebowy. Pracownicy fachowo podchodzą do organizacji ceremonii pogrzebowych, wykazują duże zaangażowanie i wiedzę, a to wszystko przekłada się na wyjątkowo piękne ceremonie pogrzebowe. W swoim życiu musiałem zorganizować dwie ceremonie pogrzebowe i przez ani chwilę nie żałowałem wyboru właśnie domu pogrzebowego Witwicka. Z całą pewnością będę polecać ten zakład pogrzebowy.
Katarzyna z Rodziną napisał/a 15 września 2021
Chciałabym razem z moimi córkami podziękować pracownikom zakładu Witwicka za tak godną organizację pogrzebu mojego męża, a moich córek tatusia. Dziękujemy za wsparcie i pomoc, bo dla nas było to bardzo ciężkie przeżycie, a dzięki wam dałyśmy radę ostatni raz pożegnać najważniejszego człowieka w naszym życiu.
Dorota Orłowska napisał/a 23 sierpnia 2021
Mam bardzo dobra opinie na temat pracowników firmy Witwicka. Zarówno Pani w biurze we Wrocławiu jak i Panowie na cmentarzu wykazali się zrozumieniem naszych potrzeb i dokładnością. Firma wywiązała się ze wszystkiego wzorowo więc polecam!
Daria J. napisał/a 26 lipca 2021
Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu Witwicka za pomoc w przygotowaniu ostatniego pożegnania. Ceremonia odbyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami, zarówno kwiaty, jak i muzyka, sprawiły, że to pożegnanie miało bardzo podniosły charakter.
Danuta H. napisał/a 12 lipca 2021
Nie mogę powiedzieć ani jednego słowa na pracowników. Bardzo dobry i doświadczony personel, pomoc od pierwszego telefonu. Otrzymałam dużo wsparcia na każdym etapie przygotowań, a do tego miałam świetny kontakt z biurem. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy wszystkim tym, którzy chcą godnie pożegnać bliską im osobę.
Kazimiera M. napisał/a 21 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Witwicka w Kobierzycach to ludzie o ogromnym sercu i dużym doświadczeniu. Nie spodziewałam się, że mogę otrzymać aż tyle wsparcia. Bardzo dziękuję za pomoc i organizację tak ładnego pogrzebu.
Witold J. napisał/a 26 maja 2021
Dziękuję, bardzo dziękuję za tyle wsparcia i empatii w tym trudnym dla mnie czasie. Zakład pogrzebowy Witwicka organizował pogrzeb mojej ukochanej żony we Wrocławiu. Spełnili każdą moją prośbę. Na moje życzenie pracownicy zakładu w trakcie pogrzebu odtworzyli ulubioną piosenkę mojej drogiej Basi. Dziękuję wam za to, wiem, że nie mogło być piękniejszego pożegnania.
Damian Kuźniewski napisał/a 13 maja 2021
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Polecili mi ją znajomi i nie żałuje, że ich posłuchałem. Bardzo konkretny dom pogrzebowy, zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które cenią sobie sprawną organizację.
Karolina Sikorowicz napisał/a 8 marca 2021
Dziękuje wszystkim pracownikom za tak sprawną organizację pogrzebu. Jestem pełna podziwu dla zdyscyplinowania i wiedzy pracowników zakładu Witwicka w Sobótce.
Danuta Sośnicka napisał/a 12 lutego 2021
Razem z moimi córkami chciałyśmy podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego męża, a ich kochanego ojca. Ceremonia była bardzo wzruszająca, a personel zadbał o odpowiednią oprawę i obsługę.
Jan C. napisał/a 28 stycznia 2021
Sprawna organizacja pogrzebu, jasno przedstawione ceny i sympatyczny personel. Nie mam uwag do działania tej firmy. Bardzo polecam.