Wśród decyzji, które muszą podjąć rodziny mierzące się z żałobą po śmierci Bliskiej Osoby, jest i ta o wyborze nie tylko formy, ale i rodzaju pochówku. W Polsce, w której wiele osób deklaruje się jako wierzący, nadal dominującym rodzajem pogrzebów są ceremonie wyznaniowe.

Zakład Pogrzebowy Witwicka pozostaje do Państwa dyspozycji w kwestii organizacji pogrzebów wyznaniowych. Doskonale znamy zarówno przepisy liturgiczne, jak i ceremoniały związane z uroczystościami pochówku wszystkich możliwych wyznań. Dzięki temu możemy zaoferować przygotowanie oraz kompleksową obsługę każdej wyznaniowej uroczystości pogrzebowej.

Poradnik Zakład Pogrzebowy Witwicka

Dbamy o przygotowanie pogrzebów wyznaniowych w każdym szczególe. Uzgadniamy wszystko zarówno z Rodziną Zmarłego, jak i z osobą duchowną, która przewodniczy ceremonii – tak, aby nie zaistniały niepotrzebne niejasności lub nieporozumienia. W firmie Witwicka zdajemy sobie doskonale sprawę, że w czasie uroczystości pogrzebowej nie mogą się zdarzyć żadne pomyłki.

Gwarantujemy, że powierzając w nasze ręce przygotowanie pogrzebu wyznaniowego zyskują Państwo pewność, że wszystko przebiegnie nie tylko zgodnie z oczekiwaniami, ale i z ceremoniałem.