Odwiedzanie grobów naszych bliskich i dekorowanie mogił wieńcami, kwiatami i zniczami to najlepszy dowód pamięci o ludziach, którzy wiele dla nas znaczyli, ale – niestety – odeszli już na zawsze z naszego życia. Warto wiedzieć, że zapalanie ognia na mogiłach to wielowiekowa tradycja, która – w nieco zmienionej formie – przetrwała do dnia dzisiejszego.

W ofercie naszego Zakładu Pogrzebowego WITWICKA, poza solidnymi trumnami, pomnikami czy urnami, znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy. W sprzedaży posiadamy zarówno lampki z wymiennymi wkładami, jak i klasyczne znicze jednorazowe w konkurencyjnych cenach.

znicze lampiony wroclaw witwicka

Dostępne w ofercie naszego domu pogrzebowego znicze wykonane są z wysokojakościowych materiałów gwarantujących długą palność płomienia. W asortymencie posiadamy lampki nagrobne 24- oraz 48 godzinne. Przewidujemy możliwość sprzedaży hurtowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą sprzedażową – to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów.