ZNICZE I LAMPIONY

Znicze

Odwiedzanie grobów naszych bliskich, przynoszenie wieńców, kwiatów i zniczy to najlepszy dowód pamięci o ludziach, którzy wiele dla nas znaczyli, ale – niestety – odeszli już z naszego życia.  Warto wiedzieć, że zapalanie ognia na mogiłach to wielowiekowa tradycja, która w nieco zmienionej formie przetrwała do dnia dzisiejszego.

W ofercie naszego domu pogrzebowego z Wrocławia, poza solidnymi trumnami, pomnikami czy urnami, znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy. W sprzedaży posiadamy zarówno lampki z wymiennymi wkładami, jak i klasyczne znicze jednorazowe w konkurencyjnych cenach.

Dostępne w ofercie naszego domu pogrzebowego znicze wykonane są z wysokojakościowych materiałów gwarantujących długą palność płomienia. W asortymencie posiadamy Lamki 24- oraz 48 godzinne. Przewidujemy możliwość sprzedaży hurtowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą sprzedażową, to zapraszamy do kontaktu. Poza zniczami i lampionami posiadamy również wieńce z żywych kwiatów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć
WITWICKA Zakład Pogrzebowy
:

 

Wróć do głównej strony galerii