Akcesoria pogrzebowe to różnorodne produkty, pozwalające na nadanie uroczystości pogrzebowej niepowtarzalnego charakteru. Dobór akcesoriów pozostaje zawsze do wolnej decyzji Rodziny Zmarłego. Rolą natomiast zakładu pogrzebowego jest zapewnienie jak największego asortymentu produktów oraz ewentualny głos doradczy.

Zakład Pogrzebowy WITWICKA dysponuje nie tylko szeroką gamą akcesoriów pogrzebowych, ale także – dzięki doświadczeniu – możemy doradzić w ich wyborze tak, aby były dopasowane do rodzaju i charakteru uroczystości żałobnych, jak również aby podkreślały niepowtarzalną osobowość Zmarłego.

akcesoria-pogrzebowe-witwicka-wroclaw

Akcesoria pogrzebowe Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wiele modeli trumien i urn, ale także ubrania dla Zmarłych, modlitewniki, różańce, obrazki pamiątkowe, znicze, lampiony oraz inne artykuły, które stanowią istotne uzupełnienie scenografii ceremonii żałobnej.

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, dlatego zachęcamy do podzielenia się z nami wszelkimi uwagami i sugestiami. To pozwoli nam jeszcze lepiej pomóc przygotować takie uroczystości pogrzebowe, które będą prawdziwie niepowtarzalnym ostatnim pożegnaniem niepowtarzalnej Osoby.